تبلیغات

 

درد در نخستین رابطه زناشویی در شب زفاف

اولین رابطه جنسی در شب زفاف همیشه سایت همسریابی دردناک نیست اماسایت همسریابی برای برخی از زنان (و یا حتی مردان)  امکان دارد که این ارتباط در شب زفاف نامطلوب و دردناک شود. معمولا اولین رابطه در شب زفاف ، دردی در حد معمول (متوسط)  دارد که می تواند در برخی از موارد به علت شرایط پزشکی مانندسایت همسریابی مشکلات مجاری ادرار و یا کیستهای تخمدان شدید شود. این گونه دردها سایت همسریابی در اولین رابطه جنسی در شب زفاف می تواندسایت همسریابی منشا ههمسریابی موقت یجانی از قبیل همسریابی موقت احساس گناه، استرس، اضطراب و …. داشته باشد.

 

 

علل دردهای همسریابی موقت واژینالی در نخستین رابطه جنسی در شب زفاف

زمانی که یک زن برای نخستین بار رابطه جنسی را با همسر خود تجربه می کند همسریابی موقت به همسریابی دائم احتمال قریب به یقین بههمسریابی دائم علت از بین رفتن پرده بکارت همسریابی موقت در شب زفاف درد متوسط یا شدیدی را احساس خواهد کرد به خصوص اگر به علت استرس و یا عدم آمادگی کافی مجرای واژینال وی به اندازه کافی ترشح مخاطی همسریابی موقت نداشته و به حالت خشک باقی مانده باشد.

 

البته قبل از پرداختن به ادامهسایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی این مطلب، ذکر این مساله الزامی است که :

پرده بکارت عضوی ماهیچه ای است که در ابتدای واژن قرار دارد و عمدتا در اولین یا دومین رابطه جنسی از بین می رود. در برخی از زنان این پردهسایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی شکل حلقوی می باشد و ممکن است در اثر رابطه جنسی اصلا آسیبی نبیند و خونریزی رخ ندهد. در زنانی که دارای این نوع پرده بکارت هستند گاه مشاهده می شود که به خاطر بافت سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی ماهیچه ای ضخیم ان ، تا مدتها بعد از نخستین سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی رابطه جنسی همواره درد مقاربت مشاهده می شود.

یکی از علل رایج دردهای واژینال خشکی واژن است.سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی به طور معمول در آستانه رابطه جنسی و تحریک شدن زن،سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی مجرای واژن ترشحات مخاطی را ایجاد کرده تا برقراری رابطه جنسی تسهیل شود اما در اثر استرس و حالات عصبی ممکن است ایجاد این ترشحات، با خلل مواجه گردد.

 

علل دردهای شکمی در هنگام برقراری رابطه جنسی در شب زفاف

اگر برخی از زنان در هنگام رابطه جنسی احساس دردهای عمیق شکمی کنند، این مساله می تواند ناشی از علل پزشکی مانند مشکلات رحمی و .. باشد. مطابق با نظر متخصصان زنان و زایمان این دردها می تواند ناشی از کیستهای تخمدان، مشکلات مجاری ادراری، بیماریهای عفونی لگنی، آندیومتریوزیس و … باشد.

 

علل ایجاد درد در آلت مردانه

هر چند که این مشکل چندان رایج نیست اما مردانی سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی هستند که در نخستین رابطه جنسی خود در شب زفاف احساس درد سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی شدید می کنند. یکی از علل رایج این مساله بیماری های دستگاه تناسلی مردانه سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی و یا آسیب و اختلال در بافتی است که روی آلت مردانه را می پوشاند. همچنین دسایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی ر مردانی که ختنه نشده اند(البته در بین ما مسلمانان سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی تقریبا دیده نمی شود) اگر پوست ختنه گاه خیلی سفت و سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی محکم باشد می تواند در هنگام مقاربت مشکل ایجاد کند. سایر علل درد در مردان در حین رابطه جنسی می تواند ناشی از آسیب آلت خارجی مردانه، سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی درماتیتهای پوستی و یا پسوریازیس(دا الصدف) باشد.

 

مطابق با نظر متخصصان زنان و زایمان دردهای شکمی ناشیسایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی از رابطه جنسی می تواند ناشی از کیستهایسایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی تخمدان،مشکلات مجاری ادراری، بیماریهای عفونی لگنی، آندیومتریوزیس و … باشد.

 

علل دردهای هیجانی در نخستین رابطه جنسی در شب زفاف ( اولین رابطه زناشویی)

وجود درد شدید در نخستین رابطه جنسی می تواند سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی ناشی از علل هیجانی از قبیل احساس ترس و گناه و … باشد که مانع از حفظ آرامش آنها در حین رابطه جنسی می گردد. اگر به علت این احساسات عدم آرامش برای زنان غیر قابل کنترل شود دچار خشکی واژن شده و رابطه جنسی مطلوب برقرار نمی گردد.

 

درمان دردهای مقاربتی

زنانی که در هنگام رابطه جنسی دچار درد و مشکل می شوند لازمسایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی است که از مواد و محلولهای لیز کننده مجرای واژن (که البته سایت موقت،سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی سایت همسریابی موقت ایرانی توسط متخصص تجویز می شود) استفاده کنند. همچنین زنانی که احساس دردهای شدید شکمی و یا لگنی می کنند باید توسط متخصص زنان و زایمان مورد ارزیابی و بررسی وسایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی آزمایش قرار گیرند و در نهایت زنان و مردانی که بنابر علل هیجانی سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی و یا عاطفی دچار دردهای مقاربتی می گردند لازمست که نزد مشاور، روان شناس یا سکس تر

 

همسریابی دائمhttp://p30far30.ir/ همسریابی دائمhttp://p30far30.ir/ سایت ازدواجhttp://yekkamand.ir/
+ نوشته شده توسط 1000jens در چهارشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۵ قبل از ظهر، ۷۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha